Archive for the ‘bankier’ Category

Internet mobilny

Netia to jeden z wiodących firm na rynku telekomunikacyjnym. Obok takich usług, jak telefon czy Internet stacjonarny oferuje swoim klientom również dostęp do najtańszego Internetu mobilnego. Jeśli chodzi o ten ostatni, to mamy do wyboru dwie opcje abonamentowe. Pierwsza z nich, to zobowiązanie w kwocie 34,90 zł. Za tę cenę mamy do wykorzystania pakiet 2 GB. Druga to abonament w wysokości 44,90 zł w zamian za 4 GB. Opłaty te obowiązują tylko przy skorzystaniu z faktury elektronicznej. Jeśli zaś klient chce otrzymywać fakturę w tradycyjnej-papierowej formie to do podanych cen musi doliczyć 5 zł miesięcznie. Klient nie musi martwić się natomiast o zakup modemu – urządzenie jest wypożyczane przez operatora na cały czas zobowiązania.

Opłata za aktywację usługi jest naliczana przez Netię z dołu. Początkowo wynosi ona 200 zł i zmniejsza się z każdym okresem rozliczeniowym o 8 zł, aż do kwoty minimalnej 0,01 zł. W przypadku, gdy klient postanowi zrezygnować z usług przed upływem okresu umowy lub zmienić ofertę promocyjną na inną, zapłaci taką opłatę, jaka jest naliczona na konkretny miesiąc. Przykładowo, jeśli wypowie umowę w trzecim miesiącu jej trwania, będzie ona wynosiła 176 zł. Opłatę aktywacyjną można zmniejszyć – z 200 zł na 150 zł, decydując się na skorzystanie z Pakietu Bezpieczny Internet. Przy podpisywaniu umowy klient otrzymuje go za jedyne 0,01 zł na trzy pełne okresy rozliczeniowe. Po tym czasie może on zrezygnować z tej usługi, bądź utrzymać ją za cenę 9,80 zł brutto miesięcznie. W ramach tego Pakietu Netia oferuje program antywirusowy (ochrona przed wirusami i programami szpiegującymi), antyspam (który ochroni skrzynkę mailową przed niechcianymi wiadomościami), firewall (dzięki któremu zabezpieczymy swój komputer przed możliwością kontrolowania przesyłanych przez nas danych czy włamaniem) oraz program Kontroli Rodzicielskiej, dzięki któremu ochronimy nasze dzieci przed dostępem do niepożądanych i niebezpiecznych stron WWW oraz będziemy mogli założyć blokadę czasową określając jak długo dziecko może surfować po Internecie.

Tani internet stacjonarny

Wybierając współcześnie Internet stacjonarny, w końcu możemy cieszyć się dużym pakietem dostępnych możliwości. Rosnąca konkurencja na tym rynku nie tylko obniżyła ceny, lecz pozwoliła również na poprawę jakości świadczonych usług. Klient może skorzystać z łącza sieci kablowej bądź telefonicznego, w mniejszych miejscowościach popularny jest dostęp radiowy czy bezprzewodowy. Opłaca się monitorować aktualne promocje największych graczy na rynku, wartą zastanowienia jest m.in. oferta przygotowana przez Netię.

Najtańszy Internet stacjonarny Netii daje dość interesujące możliwości. Przede wszystkim firma zrezygnowała z udostępnienia tradycyjnej oferty, gdzie klient wybierał z dostępnej tabeli odpowiednią do swoich potrzeb prędkość transferu, płacąc za każdy z nich różne kwoty abonamentu. Netia sprawdza łącze klienta, i na podstawie jego przepustowości – a nie wysokości abonamentu – reguluje optymalną szybkość. Granice transferu wahają się pomiędzy 2Mb/s a ponad 20Mb/s, sam provider przyznaje, że 9 na 10 klientów otrzymuje transfer 6Mb/s. Internet z tej oferty ma oryginalną dodatkową cechę: otóż klient otrzymuje urządzenie, ochrzczone mianem Netia Spot, którego zastosowanie przekracza ramy zwyczajowego routera. Zastosowana technologia pozwala dzięki niemu łączyć posiadane urządzenia (m.in. telewizor, drukarka) we współpracującą sieć. W praktyce (dzięki DLNA) możemy bezprzewodowo transmitować pomiędzy urządzeniami dane czy multimedia, i na przykład bezpośrednio z dysku zewnętrznego, podłączonego do Netii Spota, oglądać filmy czy zdjęcia na ekranie telewizora. Netia przygotowała też bardzo interesującą promocję dla internautów, dzięki czemu zaciekawić się nią mogą osoby, które są zainteresowane najtańszym Internetem. Wszyscy, którzy zamówią Internet stacjonarny za pośrednictwem strony domowej firmy, zostają przez dwa pierwsze miesiące umowy zwolnieni z abonamentu i cieszą się z usługi za symboliczną złotówkę.

Pakiety internetowe na telefony

Oferowane przez firmy telekomunikacyjne abonamenty na telefony komórkowe coraz częściej zawierają dodatkowe usługi, przede wszystkim związane z Internetem. Do niedawna jeszcze korzystanie z sieci za pośrednictwem telefonu komórkowego było dość ryzykowne ze względu na koszty i niezbyt korzystne sposoby naliczania opłat. Dziś możemy wybrać ofertę, która może być dedykowanym specjalnie do Internetu abonamentem, bądź możemy za dodatkową opłatą zakupić paczkę danych, dzięki której nie będziemy musieli obawiać się o koszty. Ogromna, i coraz bardzie rosnąca popularność telefonów pracujących na systemach operacyjnych (przede wszystkim na Androidzie) wymusza posiadanie dostępu do Internetu. Nowoczesne smartfony wymagają dostępu do sieci, dodatkowo zaś producenci idą w kierunku telefonów łączących zalety komputerów z kompaktowym rozmiarem. Jednym słowem – posiadacz dobrej klasy komórki musi również zapewnić sobie dostęp do Internetu.

Przy wyborze dostosowanego do własnych potrzeb pakietu danych powinniśmy zastanowić się, do jakich celów zwykle korzystamy w telefonie z najtańszego Internetu. Jeśli traktujemy go jako narzędzie robocze, zwykle wystarczy nam stały dostęp do poczty elektronicznej ,a więc moglibyśmy obejść się bez nastawionego na Internet abonamentu i wystarczyłaby nam jakaś paczka danych. Niektóre sieci pozwalają na zakup paczki około 100Mb, ale po ich wykorzystaniu nie płacimy za wykorzystane dane – jednak transfer zwalnia nam na tyle, że dla komfortowej pracy warto wykupić kolejną paczkę. Rozwiązanie to jest bezpieczne, gdyż nie musimy liczyć się z nieuwzględnionymi wcześniej kosztami, tylko możemy dostosować się do aktualnej sytuacji. Warto pamiętać, że do oszczędnego korzystania z sieci mogą wystarczyć stosunkowo niewielkie pakiety danych, jednak dla celów multimedialnych musimy liczyć się z większym zapotrzebowaniem, gdzie wartością minimalną jest 1Gb. Najtańszy Internet sprawdzi się tylko wtedy, kiedy rygorystycznie będziemy przestrzegać jego ograniczeń.

Najtańszy internet mobilny

Najtańszy Internet mobilny… Słuchać te slogany niemal z każdej reklamy, ale co wspólnego mają one z rzeczywistością, oto jest zagadka. Od jakiegoś roku możemy cieszyć się całkiem sensownymi ofertami tego typu dostępu do Sieci, jednak warto przyglądać się baczniej propozycjom konkretnych providerów, ponieważ w różnych miejscach, nie tylko na forach branżowych i telekomunikacyjnych, słychać częste głosy oburzenia. Dlaczego? Ponieważ często okazuje się, że Internet w realu działa zupełnie inaczej, niż na reklamach.

Pierwszy z brzegu przykład – jeden z czołowych graczy na rynku telefonii komórkowej chwali się, że wprowadził sieć 4G. Rzut oka na parametry- sieć taka powinna zapewnić funkcjonowanie transferów o prędkości 21Mb/s. A praktyka? Szybko okazało się (do czego przyznał się sam operator), ze rzeczywisty transfer ograniczono do 2Mb/s. Właśnie, potęga – i bezkarność – reklamy. Banalnie – zanim podpiszemy umowę o świadczenie usługi, sprawdzamy zasięg danej sieci w najczęściej odwiedzanych miejscach – oczywiście najlepiej zrobić to samodzielnie, jeśli nie mamy takiej możliwości, możemy rozesłać wici wśród znajomych, dopiero na samym końcu ufajmy przypadkowym opiniom z Internetu.

Rynek mobilnego najtańszego Internetu daje duże możliwości wyboru – od dostępu przez telefon komórkowy, dzięki dedykowanym do tego celu abonamentom lub dodatkowym paczkom danych, pozwalających ograniczyć koszty, po modemy na usb, pozwalające każdemu wyposażonemu w tego typu wejście urządzeniu uzyskać dostęp do sieci. Warto mieć na uwadze zasadniczą wskazówkę – należy bezwzględnie przestrzegać limitu danych, jaki posiadamy w wykupywanej usłudze – każdy pakiet danych ponad limit naraża nas na zwykle wysokie koszty. Powinniśmy dobrze skalkulować swój apetyt na Internet – i kierować się głównie tym względem, a nie wyłącznie (z pozoru tylko) korzystną ceną.

Najtańszy internet stacjonarny

Dziś mało kto jest w stanie wytrzymać przez dłuższy czas bez dostępu do Internetu. Ciekawym zjawiskiem jest fakt ,że nawet tym, którzy pracują przy komputerze i mają dostęp do sieci to nie wystarcza, i w czasie wolnym również szukają rozrywki za jej pomocą. Internet stał się niemal integralna częścią naszego życia – co nie znaczy, że trzeba płacić za niego krocie.

Obecnie Internet stacjonarny jest oferowany przez wszystkie liczące się firmy na rynku telekomunikacyjnym, zaś jego rola jest tak znacząca, że nawet operatorzy telefonii komórkowej umieszczają go w swojej ofercie. W tak dużej możliwości wyboru potrzebne są pewne kryteria, które go nam ułatwią. Na co zwracać uwagę, szukając najtańszego i satysfakcjonującego Internetu stacjonarnego? Myślę, że głównym kryterium jest właśnie stosunek ceny do jakości. Przez korzystną proporcję tego rodzaju rozumiem taką, która może niekoniecznie jest najtańsza (bo co komu po słabym łączu, choćby za minimalny abonament, kiedy połączenie jest tak wolne, ze nawet statyczne strony wolno się ładują), ale jest w stanie przy niewielkim koszcie zapewnić stabilne i dość szybkie połączenie. Dziś do komfortowej pracy i rozrywki w sieci minimalne łącze to takie, które zapewnia przepustowość przynajmniej 2Mb/s.

Przy wyborze dostępu stacjonarnego warto zainteresować sie ofertami łączonymi, w których poza siecią moglibyśmy cieszyć się telefonem bądź telewizją. Oferty tego typu są korzystniejsze, niż decydowalibyśmy się na osobny ich zakup. Dobrze jest także wybierać wśród sprawdzonych providerów, ponieważ starają się oni o odpowiednią jakość oferowanych usług oraz zapewniają wykwalifikowaną pomoc techniczną. Najtańszy Internet domowy powinien za przyzwoitą opłatą oferować na tyle dobre parametry, aby jego użytkowanie nie psuło nam całej przyjemności z czerpania z bogatych zasobów Sieci.

Kategorie
Sonda o zarobkach

Czy jesteś zadowolony ze swoich zarobków?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
 • anime6neko o Bezrobocie
  Niestety ostatnio wywalili mnie z pracy, ale nie dlatego że źle pracowałem ale dlatego ...
 • Joasia o Ebook lepszy od książki
  Czy ja wiem czy ebooki są fajniejsze od zwykłych książek, ja tam wole papierowe wydani...
 • Czatomo o Pomysły promocyjne w handlu elektronicznym
  Ja bardzo często sprzedaję przedmioty na aukcjach internetowych i zauważyłem, że bard...
 • Butibof o Praktyczny handel elektroniczny
  Aukcje internetowa to bardzo fajna inicjatywa, kiedyś dodawało się ogłoszenia w gazeta...
 • YareckiBiz o Dotacje na e-biznes
  Teraz bezzwrotne dotacje na e-biznes są już chyba nieaktualne i występują raczej w for...
czas na ekonomie dotacje na e biznes korzystna umowa kredytowa marketing w biznesplanie pozyskiwanie informacji a biznesplan praktyczny handel elektroniczny p 2 info bankier opinie konsumentow o handlu elektronicznym doskonala wymiana dzieki handlowi elektronicznemu jak odniesc efektywny sukces w handlu elektronicznym konsumpcja 2 0 pomysly promocyjne w handlu elektronicznym p 3 info bankier p 2 jakie sa perspektywy handlu elektronicznego maly tez moze byc wielki w swiecie handlu elektronicznego popularnosc handlu elektronicznego wzrasta handel elektroniczny wymaga specjalistycznych form promocji ebook lepszy od ksiazki p 4 info bankier p 3 o czym napisac ebooka jaka tematyka ebooka estetyka tworzonego ebooka grafika i zdjecia w ebooku pisanie dobrego ebooka p 5 info bankier p 4 czy warto napisac wlasnego ebooka rzeczywistosc a finanse co jest potrzebne ekonomisci przewiduja kiepska sytuacje bardziej kosztowny dla firm p 6 info bankier p 5 gorszy dla biznesu rynek kredytow 2011 coraz trudniej o kredyt rzeczywistosc zatrudnienie pracownika p 7 info bankier p 6 bezrobocie sklep w sieci zrownowazony rozwoj sztuka konwersacji wazne narzedzia p 8 info bankier p 7 konkursy nie tylko pomysl problemy z kredytami srodki inwestycyjne na e biznes jezyk biznesplanu p 9 info bankier p 8 bledy przy biznesplanie finansowa czesc biznesplanu zarzadzanie element biznesplanu biznesplan a cel przedsiebiorstwa analiza swot w biznesplanie p 10 info bankier p 9 opis dobra badz uslugi w biznesplanie opisowa czesc biznesplanu cel biznesplanu biznesplan streszczenie konstrukcja biznesplanu p 11 info bankier p 10 zadania biznesplanu limitowany internet warunki i czas trwania umow na internet mobilny oferta prepaid internet prepaid p 12 info bankier p 11 internet mobilny tani internet stacjonarny pakiety internetowe na telefony najtanszy internet mobilny najtanszy internet stacjonarny p 13 info bankier p 12 najtanszy internet raport z praktyki korzysci praktyki z uczelni gazetka szkolna p 14 info bankier p 13 staz z up gdzie szukac praktyka zagraniczna na turystyce wolontariat jak skorzystac z pomocy uczelni p 15 info bankier p 14 gdzie szukac rady skad wziac doswiadczenie wiedza tez sie liczy miejsce praktyk warunki praktyki p 16 info bankier p 15 praktyki obowiazkowe umowa o realizacje praktyki zabezpieczenia w postaci hipoteki kredyt na cztery katy raty stale czy malejace p 17 info bankier p 16 wybieramy kredyt hipoteczny analiza umowy kredytowej kredyt mieszkaniowy diabel tkwi w szczegolach dzieci zimowe sporty ubezpieczenie dodatkowe ubezpieczenie dzieci p 18 info bankier p 17 jak wybrac ubezpieczenie dla dziecka ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci nieszczesliwy wypadek dziecka czy szkolne ubezpieczenie jest zawsze najlepsze euro 26 p 19 info bankier p 18 ubezpiecz swoje dziecko tuz po tym jak przyjdzie na swiat zabezpiecz dziecku przyszlosc ubezpieczenie posagowe dla dzieci ubezpiecz sie przed wyjazdem wakacyjne ubezpieczenie p 20 info bankier p 19 zadbaj aby wyjazd byl bezpieczny co daje podrozne ubezpieczenie ubezpieczenia na wakacje wakacyjne wyjazdy bezpieczenstwo i spokojna glowa przede wszystkim info bankier p 20